USF2000: Hargrove és Alberico nyerte a sebringi szezonnyitó versenyeket

A hétvégén a legendás Sebringi 12 órás betétfutamaként elkezdődött a USF2000 National Championship idei szezonja is. A téli sorozat folyamán nyilvánvalóvá vált, a szezon két favoritja a Cape Motorsports versenyzői lesznek, Scott Hargrove és Neil Alberico.

Ez a szezonnyitón ismét bebizonyosodott, mivel Hargrove nyerte az első fordulót, míg Alberico a másodikat.

Az első futamon Hargrove dominált. A rajttól fogva vezetett, majd komoly előnyt kiépítve nyerte is a futamot. A második helyen a kanadai honfitársa, Garett Gris ért be, aki nagy versenyt futva tudott felzárkózni a kilencedik rajthelyről. A dobogó harmadik fokára Danilo Estrela állhatott fel.

A második futamon már Alberico dominált. Hargrove a győzelemért nem tudott harcolni csapattársávval, de a második helyet stabilan hozta, így megőrizte első helyét a bajnokságban. A harmadik ezúttal is Danilo Estrela lett.

A szezon második versenyhétvégéjére egy hét múlva St. Petersburgben kerül sor az IndyCar betétfutamaként.