Vautier végzett az élen a sonomai teszten

Az újonc Tristan Vautier végzett az élen a tegnapi tesztnapon a Sonoma Recawayen. 2011 Indy Lights bajnoka 1:18.56-os idővel repítette élre a #66-os rajtszámú Schmist Peterson Motosports Dallara-Hondát.

A fiatal francia versenyző ismét meggyőzött mindenkit, csakúgy mint az első tesztjén, amikor is másodikként végzett Will Power mögött,hogy helye van ebben a mezőnyben.

A második legjobb időt Sebastien Bourdais érte el, 1:18.63-as idejével ő lett a legjobb Chevys versenyző.

Vautier csapattársa a szintén francia Simon Pagenaud a harmadik lett 1:18.90-es idővel.

"Ez egy remek nap volt. Sokkal másabb mint Sebring." - mondta Vautier. "Sikerült egy jó kört összerakni nap végére, de még rengeteget kell dolgoznom a kiegyensúlyozottságon. Pozitív élmény volt Sonomában versenyezni egy IndyCarban de még rengeteget kell tanulnom."